FAQ - Často kladené otázky

Akú záruku má tovar predávaný v internetovom obchode lacne-nakupy.sk ?

Štandardne poskytujeme minimálne 2 ročnú záruku na tovar. Sú však prípady kedy je záruka aj väčšia napríklad 3,4,5 a 6 rokov. Väčšia záruka je vždy uvedená v popise produktu.

Kedy mi bude potvrdený záručný list?

Záručný list Vám bude potvrdený po odskúšaní tovaru a uplynutí 14 dňovej skúšobnej doby a to osobne alebo zaslaním na adresu prevádzky osobného odberu spolu s kópiou faktúry a doplneným výrobným číslom zakúpeného výrobku! V prípade ak záručný list nie je súčasťou balenia Vami zakúpeného tovaru, jeho funkciu plnohodnotne nahrádza doklad o kúpe!

Môžem si tovar prevziať osobne na Vašej predajni?

Áno, stačí spraviť objednávku telefonicky, prostredníctvom internetu alebo emailom. Následne počkáte na informačnú SMS správu o pripravenom tovare na osobné vyzdvihnutie a po jej obdržaní si môžete tovar prevziať.

Ako sa k Vám dostanem?

Je to úplne jednoduché. Adresa osobného odberu je takmer v centre mesta (pozri kontakty) a máme pre Vás vyhradené aj parkovacie miesta ! Nákladka rozmernejšieho tovaru je priamo pred predajňou.

Je tovar ktorý si u Vás kúpim určený pre SR trh?

Tovar ponúkaný v internetovom obchode lacne-nakupy.sk je samozrejme určený pre Slovenský trh. Naša spoločnosť spolupracuje vo veľkom s veľkoobchodmi, alebo priamo výrobcami – NEROBÍME žiadne prekupovanie z iných krajín ako sú Poľsko, Maďarsko a pod. Garantujeme pôvod nami predávaného tovaru. Práve preto Vám vieme zabezpečiť kvalitný záručný a pozáručný servis.

© 2019 Fast Web s.r.o. Všetky práva vyhradené. Created by Webtec & Shoptec.